hasło
„W czasie deszczu dzieci się nudzą, to ogólnie znana rzecz”, mówi piosenka z Kabaretu Starszych Panów. 

Kiedy tylko zaczyna robić się cieplej, Polacy z ochotą przystępują do grillowania jedzenia.

Środowisko naturalne w coraz większym stopniu ulega przekształceniom na skutek działań człowieka. Są to często działania nieodwracalne, mające charakter rabunkowy lub dewastujący.

Opakowanie jednostkowe to takie opakowanie, które zawiera pojedynczą dozę produktu dostępną dla konsumenta w handlu detalicznym. Służy do przekazania mu danego produktu w miejscu nabycia. 

Od momentu wprowadzenia w Polsce gospodarki wolnorynkowej przedsiębiorcy i producenci rozpoczęli między sobą rywalizację o pozyskanie jak największej liczby klientów.

Ustawa z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (Dz. U. z 2013 r., poz. 888) nakłada na przedsiębiorców obowiązki i wyznacza zasady postępowania z odpadami powstałymi z produktów, w tym produktów w opakowaniach, których materiały da się odzyskać, a więc: tworzyw sztucznych, stali i aluminium, szkła gospodarczego, drewna, tekstyliów oraz papieru i tektury.Papier - przyszłość opakowań do żywności

Karton wykorzystywany w naszej produkcji łączy tradycję z nowoczesnymi trendami pozostając jednocześnie najbardziej spośród wszystkich materiałów opakowaniowych przyjaznym środowisku naturalnemu.
Wszelkie prawa zastrzeżone.