hasło

ABC-PAK – producent podkładek papierowych

Produkcja naczyń jednorazowego użytku wykonanych z najwyższej jakości tektur litych to specjalność ABC-PAK. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na rynku od 1991 roku.

Od 2002 roku zajmujemy obszerne obiekty przy ul. 11 Listopada w Sompolnie, a wraz z upływem czasu stopniowo modernizujemy i rozbudowujemy nasz park maszynowy oraz podejmujemy kolejne inwestycje. W chwili obecnej zatrudniamy 75 osób, które są odpowiedzialne za produkcję około 130 różnych artykułów – od jednorazowych tacek papierowych po kartony do ciast i tortów. Zarówno wielkość, jak i potencjał produkcji stawiają nas na pozycji niekwestionowanego lidera branży w tej części Europy.

Tym, co wyróżnia ofertę ABC-PAK, jest niezwykle szeroki asortyment produktów, obejmujący między innymi owalne i prostokątne tacki papierowe, talerze papierowe, podkładki papierowe oraz szereg innych papierowych opakowań do żywności. Wszystko to wyroby wysokiej jakości, co sprawia, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku polskim oraz na rynkach zachodniej i południowej Europy, na które trafia 65% naszej produkcji. Co roku rozbudowujemy naszą ofertę o nowe artykuły, dopasowując ich wzornictwo i właściwości użytkowe do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że sprzedajemy wyroby ekologicznie czyste – takie, których produkcja i późniejsze zastosowanie w żaden negatywny sposób nie wpływają na środowisko.

Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca. Zapraszamy do współpracy.

Papier - przyszłość opakowań do żywności

Karton wykorzystywany w naszej produkcji łączy tradycję z nowoczesnymi trendami pozostając jednocześnie najbardziej spośród wszystkich materiałów opakowaniowych przyjaznym środowisku naturalnemu.
Wszelkie prawa zastrzeżone.