opakowania papierowe to nasza specjalność

ABC-PAK – producent opakowań papierowych

Produkcja naczyń jednorazowego użytku wykonanych z najwyższej jakości tektur litych to specjalność ABC-PAK. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na rynku od 1991 roku.

Od 2002 roku zajmujemy obszerne obiekty przy ul. 11 Listopada w Sompolnie, a wraz z upływem czasu stopniowo modernizujemy i rozbudowujemy nasz park maszynowy oraz podejmujemy kolejne inwestycje. W chwili obecnej zatrudniamy 105 osób, które są odpowiedzialne za produkcję około 150 różnych artykułów – od jednorazowych tacek papierowych poprzez kartony do ciast i tortów, po opakowania przestrzenne typu clamshell, jak np. Burger Box, Lunch Box, Noodle Box. Zarówno wielkość, jak i potencjał produkcji stawiają nas na pozycji niekwestionowanego lidera branży w tej części Europy.

Tym, co wyróżnia ofertę ABC-PAK, jest niezwykle szeroki asortyment produktów, obejmujący między innymi owalne i prostokątne tacki papierowe, talerze papierowe, podkładki papierowe oraz szereg innych papierowych opakowań do żywności. Wszystko to wyroby wysokiej jakości, co sprawia, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku polskim oraz na rynkach zachodniej i południowej Europy, na które trafia 75% naszej produkcji. Co roku rozbudowujemy naszą ofertę o nowe artykuły, dopasowując ich wzornictwo i właściwości użytkowe do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że sprzedajemy wyroby ekologicznie czyste – takie, których produkcja i późniejsze zastosowanie w żaden negatywny sposób nie wpływają na środowisko.

Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca. Zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy na Google+ Google+
Jesteśmy na Facebook Facebook
Nasz blog Blog

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

zamknij popup

Nowe ekologiczne opakowania ABC-PAK