opakowania papierowe to nasza specjalność

Jakie opakowania na wynos są najlepsze dla żywności?

Jakie opakowania na wynos są najlepsze dla żywności?

21/11/2023

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej oraz coraz większego zapotrzebowania na jedzenie na wynos, odpowiednie opakowania żywności stają się niezwykle istotnym elementem prowadzenia działalności gastronomicznej. Wybór odpowiednich opakowań ma kluczowe znaczenie nie tylko dla jakości serwowanych potraw, ale również dla ochrony środowiska. Jakie opakowanie jest dla żywności najlepsze?

Jak tworzyć estetyczne i komfortowe opakowania na wynos dla klientów?

Jak tworzyć estetyczne i komfortowe opakowania na wynos dla klientów?

14/09/2023

Wzrastająca liczba osób korzystających z usług na wynos sprawia, że estetyczne i komfortowe opakowania są nieodzownym elementem udanego doświadczenia klienta. W tym artykule dowiesz się, jak tworzyć opakowania na wynos, które nie tylko zachwycą estetyką, ale również zapewnią wygodę użytkowania. ABC-PAK, producent opakowań papierowych i tacek jednorazowych, dzieli się swoją wiedzą na ten temat.

Opakowania na wynos dla food trucków – jakie wybrać?

Opakowania na wynos dla food trucków – jakie wybrać?

23/05/2023

Wielu ludzi decyduje się dzisiaj na sprzedaż jedzenia na wynos, a jednym z najpopularniejszych sposobów dotarcia do klientów jest food truck. W tym artykule przedstawimy różne rodzaje opakowań i podpowiemy, jakie wybrać, aby podkreślić unikalność Twojego food trucka.

Czy opakowania papierowe nadają się do recyklingu?

Czy opakowania papierowe nadają się do recyklingu?

10/10/2022

Nasza piękna planeta bardzo cierpi z powodu ogromnej ilości odpadów produkowanych każdego dnia. Zadaniem człowieka jest poprawa sytuacji i naprawienie tego, co zostało zepsute do tej pory. Jednym ze sposobów na wprowadzenie zmian jest recykling. Czy papierowe opakowania mogą zostać poddane temu procesowi? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Tacki papierowe a plastikowe – co wybrać?

Tacki papierowe a plastikowe – co wybrać?

09/09/2022

Długie, letnie dni zachęcają do spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Większość imprez odbywa się wtedy na zewnątrz m.in. w ogrodzie, w parku lub w innym miejscu na łonie natury. Zorganizowanie takiego spotkania wymaga jednak planowania, w tym wyboru, jakie naczynia zostaną wykorzystane. Dlaczego warto skorzystać z propozycji jednorazowych? I który produkt wybrać: papierowy, czy […]

Czy opakowania jednorazowe mogę być ekologiczne?

Czy opakowania jednorazowe mogę być ekologiczne?

18/08/2022

Zastosowanie materiałów biodegradowalnych oraz produktów nadających się do recyklingu stało się priorytetem w budowaniu wizerunku wielu firm. Jednak wiele osób może się martwić, że jednorazowe kartonowe pojemniki nie są równie wytrzymałe co ich plastikowe odpowiedniki. Czy opakowania jednorazowe mogą być ekologiczne? Poznaj odpowiedź.

Czy tacki papierowe sprawdzą się w plenerze?

Czy tacki papierowe sprawdzą się w plenerze?

08/07/2022

Wśród producentów naczyń jednorazowych od lat toczy się dyskusja, czy lepiej sprawdzają się naczynia papierowe, czy może jednak z plastiku? Naczynia papierowe są lekkie i można je kupić w różnych wersjach kolorystycznych – również takich przeznaczonych dla dzieci. Ponadto są całkowicie ekologiczne i rozkładają się nie dłużej, niż pięć miesięcy. Czy jednak sprawdzają się podczas […]

Jaki kształt opakowania warto wybrać?

Jaki kształt opakowania warto wybrać?

02/06/2022

Kupuje się oczami, dlatego opakowanie produktu w procesie sprzedaży odgrywa bardzo istotną rolę. Ale wygląd to nie wszystko. Opakowanie ma również za zadanie ochronę towaru podczas transportu, a także poinformowanie Klienta o najważniejszych cechach kupowanej rzeczy. Czym zatem należy się kierować, by jak najlepiej dopasować opakowanie do produktu i jego kształtu?

Jak produkowane są opakowania papierowe?

Jak produkowane są opakowania papierowe?

19/05/2022

Zainteresowanie ekologią oraz działanie na rzecz środowiska jest bardzo modne i dotyczy wszystkich dziedzin życia. Nic zatem dziwnego, że wielu ludzi, ale również firm i przedsiębiorstw stawia na wysokiej jakości papierowe opakowania. Można w nich przechowywać praktycznie wszystko – od żywności, poprzez odzież i kosmetyki, aż po drobny sprzęt elektroniczny. Jak wygląda produkcja opakowań papierowych […]

Kiedy warto zainwestować w ekologiczne opakowania do żywności?

Kiedy warto zainwestować w ekologiczne opakowania do żywności?

04/08/2021

Od lat możemy obserwować jak w naszym społeczeństwie wzrasta świadomość dotycząca ekologii. Coraz lepiej zdajemy sobie sprawę, chociażby z zachodzących zmian klimatycznych, co ma ogromny wpływ na nasze wybory zakupowe oraz codzienne nawyki. W związku z tym, coraz chętniej i częściej korzystamy z ekologicznych opakowań wielorazowych. Różne ich rodzaje i zastosowania zdecydowanie nam to ułatwiają.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny.

zamknij
Jesteśmy na Facebook Facebook
Jesteśmy na GMB GMB