opakowania papierowe to nasza specjalność

O firmie ABC-PAK

ABC-PAK od 1991 roku produkuje opakowania papierowe i tacki jednorazowe różnego rodzaju. Udowadniamy, że nawet zastawa stołowa, tj. tacki papierowe wykonana z najwyższej jakości tektur litych może być wytrzymała i dobrze spełniać swoją rolę.

Od 2002 roku zajmujemy obszerne obiekty przy ul. 11 Listopada w Sompolnie, a wraz z upływem czasu stopniowo modernizujemy i rozbudowujemy nasz park maszynowy oraz podejmujemy kolejne inwestycje. W chwili obecnej zatrudniamy 120 osób, które na różnych stanowiskach zajmują się produkowaniem około 200 artykułów, takich jak jednorazowe talerze papierowe, kartoniki do ciast i tortów czy opakowania papierowe, jak np. BurgerBox NoodleBox. Zarówno wielkość, jak i potencjał produkcji stawiają nas na pozycji niekwestionowanego lidera branży w tej części Europy.

Co nas wyróżnia jako producenta talerzy i tacek jednorazowych?

Tym, co wyróżnia ofertę ABC-PAK, jest niezwykle szeroki asortyment produktów, obejmujący między innymi:

Jako producent talerzy i tacek jednorazowych (ang. paper trays producer) możemy poszczycić się uznaniem, którym cieszą się nasze produkty na rynku polskim i europejskim. Aż 75% opakowań na wynos trafia do sprzedaży w zachodniej i południowej części kontynentu. Tamtejsi klienci, poszukując najlepszego producenta tacek papierowych (z ang. paper trays producer) trafiają właśnie na stronę internetową rodzinnego przedsiębiorstwa z Polski.

Co roku rozbudowujemy ofertę o nowe artykuły, dopasowując ich wzornictwo i właściwości użytkowe do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że sprzedajemy wyroby ekologicznie czyste – takie, których produkcja i późniejsze zastosowanie w żaden negatywny sposób nie wpływają na środowisko. Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca.

Zapraszamy do współpracy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny.

zamknij
Jesteśmy na Facebook Facebook
Jesteśmy na GMB GMB