Sompolno, 12.06.2019

Polityka jakości firmy ABC-PAK Sp. z o.o. Sp.k

Polityka Jakości w firmie ABC-PAK Sp. z o.o.  Sp.k. jest wynikiem długofalowej strategii rozwoju firmy, której celem jest utrzymanie silnej i stabilnej pozycji na rynku wśród producentów naczyń i opakowań jednorazowych oraz umacnianie pozycji rzetelnego partnera biznesowego. Zamierzamy w następnym latach poszerzyć ofertę produktową tak, aby sprostać oczekiwaniom zmieniającego się otoczenia biznesowego oraz Klientów.

Firma ABC-PAK, oferując produkty najwyższej jakości, ma również świadomość, że coraz większa rzesza klientów wybiera opakowania ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Dlatego, produkując opakowania papierowe i mając na względzie zadowolenie Klienta, nie zapominamy o aspekcie ekologicznym.

Zamierzenia zawarte w Polityce Jakości realizujemy poprzez:

– doskonalenie relacji z Klientem poprzez jakość oferowanych produktów, terminowość dostaw i     bezproblemową obsługę

– monitorowanie i doskonalenie procesów wytwórczy oraz poszukiwanie nowych rozwiązań

– dbanie o ciągły rozwój techniczny i technologiczny

– współpraca ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami surowców i usług, posiadającymi należyte doświadczenie oraz wiedzę w danym zakresie poparte stosownymi certyfikatami.

– wdrożenie zasady, że wszyscy pracownicy odpowiadają za jakość oferowanych produktów poczynając od Prezesa, a kończąc na wykonawcy najprostszej operacji

Cała załoga firmy pracuje w ramach systemu zapewnienia jakości. Pracownicy znają przesłanie Polityki Jakości, realizując jej postanowienia na co dzień – każdy na własnym stanowisku pracy. Każdy z pracowników dokłada wszelkich starań w celu doskonalenia usług i zdefiniowanych procesów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny.

zamknij
Jesteśmy na Facebook Facebook
Jesteśmy na GMB GMB