Czy tacki papierowe sprawdzą się w plenerze?

Wśród producentów naczyń jednorazowych od lat toczy się dyskusja, czy lepiej sprawdzają się naczynia papierowe, czy może jednak z plastiku? Naczynia papierowe są lekkie i można je kupić w różnych wersjach kolorystycznych – również takich przeznaczonych dla dzieci. Ponadto są całkowicie ekologiczne i rozkładają się nie dłużej, niż pięć miesięcy. Czy jednak sprawdzają się podczas serwowania dań w plenerze?

Czy papierowe opakowania są przyjazne dla środowiska?

Trend ekologiczny i świadomość dotycząca konieczności dbania o środowisko naturalne dotarł już chyba do wszystkich. Nic zatem dziwnego, że na rynku, obok plastikowych naczyń jednorazowych i wszelkiego rodzaju opakowań, pojawiły się również te wykonane z papieru. Talerze, podkładki czy tacki papierowe są ekologiczne i przyjazne dla środowiska – pod warunkiem oczywiście, że są produkowane z papieru pochodzącego ze sprawdzonych i odpowiedzialnych źródeł. Materiał z którego wykonywane są papierowe naczynia i opakowania zawiera dużą ilość świeżych włókien celulozowych, dlatego szybko ulega biodegradacji i można go poddać recyklingowi. Korzystanie z tego typu rzeczy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą realnie wpływać na lepszy stan środowiska.

Gdzie sprawdzą się tacki z ekologicznego papieru?

Papierowe opakowania, naczynia i sztućce idealnie sprawdzą się podczas biwaku, pikniku oraz przyjęcia ogrodowego z grillem – pod warunkiem oczywiście, że są wykonane z odpowiednio trwałej i funkcjonalnej tektury. Opakowania, tacki i talerze są lekkie, nie sprawiają problemów z transportem i zajmują niewiele miejsca – ich sposób produkcji sprawia, że ściśle do siebie przylegają. Ich kształty są pomyślane w taki sposób, aby jak najlepiej pasowały do danej potrawy, zapewniając jak największy komfort podczas jej spożywania. Jednorazowe tacki są bezpieczne dla środowiska, jak również dla zdrowia użytkowników. Są one idealne do wykorzystania indywidualnego, ale także food trucków i restauracji oferujących frytki, kiełbaski, hot-dogi i wiele innych rodzajów jedzenia na wynos.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny.

zamknij
Jesteśmy na Facebook Facebook
Jesteśmy na GMB GMB