Jaka zastawa stołowa sprawdzi się na grillu?

Grill to piękna sprawa. W okresie od wiosny do jesieni to jedna z najpopularniejszych form wspólnego biesiadowania na świeżym powietrzu. Grille są organizowane równie chętnie przez osoby prywatne, właścicieli działek rekreacyjnych, restauratorów czy też firmy w ramach spotkań integracyjnych. To, co przeraża organizatorów grilla to zmywanie naczyń. Nikt, a z pewnością, można powiedzieć, że mało kto tą czynność lubi. Dlatego dziś postaramy się odpowiedzieć, jaka zastawa stołowa sprawdzi się na grillu?

Jak zorganizować imprezę z grillem w roli głównej?

W przypadku organizacji grilla dla większej liczby osób należy zadbać o kilka szczegółów. Po pierwsze należy wybrać miejsce na organizację grilla, a także zadbać o odpowiednią klasę sprzętu do grillowania. Chodzi tu zarówno o wielkość rusztu, jak i rodzaj grilla. Do wyboru bowiem mamy profesjonalne grille gazowe i tradycyjne. Po znalezieniu miejsca do grillowania dobraniu wielkości i rodzaju grilla trzeba zadbać o wystarczającą liczbę miejsc siedzących, czyli parasole, stoły i ławki. Wreszcie czas na zastawę stołową, sztućce oraz dodatki.

Jaka zastawa na zabawę plenerową?

Nie ma co ukrywać, że najlepiej w przypadku przyjęcia w ogrodzie z grillem dla większej liczby osób sprawdzą się naczynia jednorazowe. Do wyboru są tacki papierowe, talerze jednorazowe, jak również sztućce i kubki do napojów.

Nasza zastawa jednorazowa do grilla sprawdzi się na każdym garden party. Naszym atutem jest różnorodność rozwiązań, które przypadną do gustu każdemu smakoszowi kiełbaski, czy też warzyw z grilla. Zastawę papierową na grilla można dowolnie zestawiać ze sobą. Wśród talerzy i tacek największym uznaniem cieszą się tacki papierowe owalne, tacki papierowe prostokątne, czy też podkładki papierowe i opakowania na potrawy na wynos. Nasze wyroby jednorazowe są proekologiczne. Od ponad 8 lat jesteśmy posiadaczami certyfikatu FSC®, który potwierdza produkcję naczyń wyłącznie z włókien celulozowych pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Dlaczego papier, a nie plastik?

W restauracjach, w plenerze wśród naczyń jednorazowy istnieje od lat batalia, które naczynia są lepsze? Które zastawy jednorazowe na grilla warto wykorzystać? Plastik? A może naczynia papierowe? Nie będziemy toczyć debat, przekonywać nikogo do papieru, ale powiedzieć parę słów trzeba. Otóż nasze naczynia papierowe są całkowicie ekologiczne. Papier jak wiemy, rozkłada się od 3 do 5 miesięcy, plastik natomiast potrzebuje kilkuset lat. Oczywiście oba rodzaje naczyń są lekkie, ale papierowe zastawy można zakupić w dowolnej kolorystyce, a nawet konkretnymi motywami. Mogą to być zarówno postaci z bajek, jak i logotyp danej firmy czy restauracji. Jeśli organizowany będzie grill w plenerze, gdzie nie zamierzamy serwować gorących zup i sosów, z pewnością lepszym wyborem będzie postawienie na naczynia jednorazowe z papieru.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny.

zamknij
Jesteśmy na Facebook Facebook
Jesteśmy na GMB GMB